Pôžička Cetelem sa teší veľkej obľube predovšetkým preto, lebo má dobré referencie, silnú značku a dá sa vybaviť kompletne online bez toho aby Vás doma niekto otravoval alebo aby ste museli niekam chodiť. Pôjdete maximálne na poštu poslať zmluvy. V redakcii ÚVEROMAT.sk sme ju teda otestovali. Názory a komentáre od ostatných nájdete v spodnej časti stránky.

Krok 1: Vypočítať splátku a zadať základné údaje

Splátku si môžete vypočítať priamo na tejto stránke čím si zabezpečíte kompletný online proces. Môžete však ísť aj na hlavnú stránku cetelem.sk. Kliknutím na VYBAVIŤ ON-LINE sa otvorí ďalšie okno kam doplníte Vaše základné údaje. Údaje, ktoré do formulára na Úveromat.sk zadáte posudzuje priamo systém cetelemu, čiže Vaše údaje nemá k dispozícii nikto iný, teda ani tento portál.

KALKULAČKU NÁJDETE TU


001
002

Krok 2: Zadajte bližsie informácie o Vás

Kliknutím na POKRAČOVAŤ sa dostanete do ďalšej časti formuláru kde sa zadávajú bližšie informácie o Vás, ktoré sú dôležité pre automatické posúdenie Vašej žiadosti. Doporučujeme uvádzať pravdivé údaje pretože Cetelem si môže overiť napr na sociálnej poisťovni či ste zamestnaný alebo nie.

003 004

Krok 3: Vaša aktuálna finančná situácia

V tomto kroku zadávate Vaše finančné údaje. Doporučujeme uvádzať pravdivú mzdu nakoľko Cetelem si od Vás pravdepodobne vyžiada výpis z účtu, kde bude uvedená výška výplaty, materskej či dôchodku. Prípadne si tieto údaje námatkovo overí telefonátom zamestnávateľovi. Klamlivé údaje môžu mať za následok, že Vám pôžičku dodatočne zamietnú aj keď bude online predbežne schválená.

005

 

Krok 4: Schválenie

Po zadaní Vašich údajov o financiách systém  automaticky vyhodnotí či máte nárok na pôžičku. Dokonca Vám môže ponúknuť aj vyššiu pôžičku podľa toho, na čo máte nárok podľa online posúdenia. Po definitívnom potvrdení Vašej voľby sa Vám zobrazí stanovisko o schválení/neschválení. V prípade ak máte v registri Cetelem alebo Solus negatívny záznam, systém to nájde a neschváli. V prípade schválenia Vám príde email s linkom na vytlačenie zmlúv. Vyzerá takto:

006 008

KALKULAČKU NÁJDETE TU

Krok 5: Tlač zmlúv

V samotnej žiadosti máte možnosť výberu či si žiadosti vytlačíte sami alebo ich za Vás vytlačí cetelem a pošle ich k Vám poštou. Poštovné platí cetelem. Ak si ich vytlačíte sami, výrazne tým urýchlite celý proces. V prípade ak Vám neprišiel email s linkom na vytlačenie, môžete si zmluvu vygenerovať na tejto linke:

https://www.cetelem.sk/pozicka-cetelem/stav-online-ziadosti/

Na otvorenie potrebujete zobrazovať PDF súborov, napríklad ADOBE reader), zmluva vyzerá takto:

009 010

 

Krok 6: Zaslať zmluvy do Cetelem Slovensko a.s.

Zmluvy Vám vygeneruje v takom počte ako je potrebné. Nemusíte teda riešiť čo sa má koľko krát vytlačiť. Všetko čo treba vytlačiť je v tom jednom súbore, ktorý Vám to vygenerovalo. Tento súbor si môžete aj uložiť a vytlačiť aj na inom počítači. V našom prípade bolo k tomu potreba 18 A4 papierov a čiernobiela tlač. Samotná zmluva bez príloh má 5 strán, v dokumente ju nájdete 2x. Zmluvy je potrebné odoslať na túto adresu:

CETELEM SLOVENSKO a.s.
Osobné pôžičky
Panenská 7
812 36 Bratislava 1

Nezabudnite sa podpísať na všetky strany kde je uvedené Vaše meno alebo „Klient“. Proces schválenia môžete sledovať na rovnakej linke kde ste generovali zmluvy. Samozrejme o stave budete informovaní aj emailom.

ÍSŤ NA ŽIADOSŤ

Krok 7: Splácanie

Splácať môžete viacerými spôsobmi a to i v prípade ak ste do zmluvy zadali iný spôsob. Stačí to nahlásiť cetelemu. Všetky údaje nájdete taktiež vo svojej zmluve. Spoločnosť Cetelem má veľmi prehľadné zmluvy, už na prvej strane vidíte všetky detaily + koľko dokopy zaplatíte.

Splácanie môžete sledovať taktiež online. Stačí sa prihlásiť na portál. Pred tým je však potrebná registrácia ak ste nový klient.  Ak ste existujúci klient cetelemu ale nie ste na portáli, tak v registrácii uveďte vaše rodné číslo a číslo úverového prípadu zo zmluvy. Neskôr budete v systéme vidieť všetky produkty, ktoré využívate (napr. aj nákup na splátky). Portál nájdete na adrese:

https://online.cetelem.sk/klientska-zona/index.php

Po prihlásení Vám na hlavnej stránke zobrazí aké produkty využívate (označili sme červeným rámom na obrázku). Po kliknutí na číslo úveru/karty sa Vám zobrazia detaily úveru, koľko splácate, aká je dlžná suma a pod.

 

 

Budeme radi ak napíšete komentár ako ste spokojní s touto pôžičkou alebo ako prebiehalo jej poskytnutie u Vás.

 

KALKULAČKU A FORMULÁR CETELEM NÁJDETE TU

 

Cetelem.sk – recencia obľúbenej pôžičky
2 (40%) Celkom 20 hlas[ov]

 

11 komentárov “Cetelem.sk – recencia obľúbenej pôžičky

 1. Ja by som sa chcela spýtať, včera mi volali z cetelem, že mám pôžičku schválenú, že do 48 h pošlú peniaze na účet, ale je potrebné podpísať ešte jeden dodatok k zmluve, lebo sa tam mení dlžka splatnosti, sms mi však o schválení neprišla,len telefonicky mi to povedali, možem s tým rátať?

 2. Dobry den, chcem sa spytat: prisla odpoved, ze je pozicka predbezne schvalena. Vytlacili a poslali sme zmluvy a pozadovane doklady. Moze byt pozicka zamietnuta ak su udaje pravdive?

 3. Dobry den. Ja stale neviem ci je moja ziadost 100% schvalena. Nechcem tam volat zbytocne. Vcera som poslal uz posledny papier na ich mail a stale ziadna odpoved.

 4. niekolkokrat s odstupom niekolkych rokov som vyplnal a posielal ziadost o pozicku od Cetelem-u .. a samozrejme opat ,, nesklamali ,, .. ale absolutne bodovali naposledy kedy sa ani po tyzdni od zaslania vsetkych dokumentov nenamahali sa ani len ozvat co je so ziadostou .. po urgovani a pripomenuti sa – sa vsetko opakovalo pretoze aj napriek online schvaleniu nakoniec ziadost nebola schvalena a vysledny efekt znova taky isty .. tentoraz ale s odstupom 14 dni sa vyjadrili ze je zase ziadost zamietnuta .. pritom ale na zaciatku ma oslovili sami – po otazke ci je moznost znizenia sumy pozicky v pripade ze zamietnu pozadovanu – vyssiu sumu – bolo mi povedane ze samozrejme – ma len sucho odpinkali ze ziadost je zamietnuta. a nic..ziadna moznost znizenia ci moznost zmeny vysky pozadovanej sumy pozicky … ale ako som uz spomenul .. ,, nesklamal ma ani tentoraz ,, .. nech idu vsetci z Cetelemu do najhorucejsich pekiel.. ojebavaci ..

 5. No asi by som mohla oponovať ľuďom, ktorí tu píšu, že im schválili pôžičku a dostali peniaze do 24 hodín. V mojom prípade to trvalo viac ako 48 hodín, teda cca až na tretí deň.

  Inak je recenzia pekná a pomohla mi sa správne rozhodnúť. Ďakujem

 6. Po troch dňoch peniaze na účte! Neverila som, až kým neprišla SMS z banky. Nečudujem sa, že táto pôžička má najlepšie hodnotenie. Keď som si dala spraviť ponuky aj v bankách, tento úrok mi vyšiel najlepšie. Odplatí sa vyskúšať, ak vám schvália, ušetríte na úrokoch a poplatkoch nemalé peniaze. LIKE

 7. Najprv som váhal, či taký dlhý formulár vyplniť, či to nie je strata času ale s odstupom času môžem potvrdiť, že to boli najlepšie investované 2 minúty času. Získať pôžičku s takto nízkym úrokom je inde nemožné. Odporúčam

 8. Majo, doporucujeme riesit to online a nenechat to na nich. Tym padom mate v zmluve presne to co v kalkulacke. Toto je hlavna vyhoda automatickeho spracovania. Zmluva sa generuje sama a nikto do nej nemoze nic vpisovat.

 9. Mna okakali par krat a to tak ze vypocitali vysku splatky… vravim si OK. A pak na zmluve „PRIAMA PLATBA PREDAJCOVI“ a tam dalsia ciastka, cize nie 12×50 ale 13×50 kedze som bral na rok …. to sa mi nepaci. Ked uver tak do banky, kde vam daju ovela mensi urok a nie tieto hovadiny ako cetelem alebo quattro. …

 10. ja som často využívala cez Cetelem bezúročné požičky. V priebehu 6 mesiacov som dlžnú čiastku vyrovnala. No keďže som dosiahla určitý vek, tak mi už tovar na splátky nedali. No pre HomCredit môj vek nebol problém. Problém, ale boli ich vysoké úroky. Oni mi predpísali sumu, ktorú som mala platiť,
  ale úroky boli tak vysoké, že by som sumu 300,- splácala asi dva a pol roka. Ak som zaplatila viac platila som poplatok za nedodržanie bezúročného obdobia.Preto vyzývam spoluobčanov HomCredit v žiadnom prípade. Cetelem, ak nezmenili podmienky vrelo odporúčam. Svoju domácnosť som si obnovila dobrými pomocníkmin bez nejakého finančného zaťaženia. Túto spoločnosť chválim a odporúčam.

 11. No ja som sa snažil dostať na hranicu avizovaných 8,39 % ale stále mi ten konfigurátor ukazoval niečo tesne pod 10%. To ma trochu nahnevalo a išiel som hladať inde. Na moje veľké prekvapenie som zistil, že pri iných nebankovkách sú úrokové miery často nad 20%, pod 15 som sa vlastne nikde nedostal. Tak som sa vrátil a vyplnil žiadosť tuto cez cetelem. Výsledný úrok som mal 9,30, pôžičku schválili a peniaze poslali. Takže za mňa môžej jedine odporučiť

Komentáre

Môžeš použiť aj tieto HTML značky :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

povinné

Prevádzkuje: EM Technologies s.r.o.
Portál spadá do kategórie affiliate.
Doporučuje pôžičky a úvery.
Váš porovnávač pôžičiek + recenzie