banner-homepage-retina.jpg.pagespeed.ce.JfFSxoOKkn

Nebanková spoločnosť Slovenská požičovňa patrí pod skupinu Consumer Finance Holding, a. s. (prevádzkuje aj VÚB Banku a Quatro). Slovenská požičovňa sa špecializuje výhradne na poskytovanie pôžičiek. Na slovenskom trhu pôsobí už od roku 1995. Svojím klientom poskytuje možnosť vybaviť si pôžičku z pohodlia svojho domova cez telefón alebo aj prostredníctvom internetu.

Plusy „Najľahšej pôžičky“:

Slovenská požičovňa ponúka viacero úverových produktov. Z hľadiska úrokov je však najvýhodnejší práve ten, ktorý intenzívne promuje i v TV kampani. Volá sa „Najľahšia pôžička“.

  • Výška pôžičky od 600 do 5000 EUR
  • Vybavíte cez internet alebo telefón
  • Žiadne poplatky za poskytnutie pôžičky
  • Žiadne poplatky za vedenie úverového účtu
  • Expresne rýchle vybavenie pôžičky online
  • Požičia i dôchodcom na základe výšky dôchodku

Mínusy:

  • Pôžička od Slovenskej požičovne nie je určená pre nezamestnaných
  • Nezískajú ju ľudia, ktorý majú zápis v registri dlžníkov

Uvedené dve nevýhody nie sú doslova nevýhodami. Ide skôr o akúsi formu obmedzenia. Tým, že firma neposkytuje pôžičky rizikovým skupinám, môže poskytovať výhodnejšie úrokové miery bonitným klientom. Na získanie pôžičky bude nutné zdokladovať váš príjem. Ak ste zamestnaný, prinesiete posledné 2 výplatné pásky (alebo výpis z účtu, alebo potvrdenie o príjme.) Ak ste podnikateľ, tak doložíte posledné daňové priznanie a výpis z účtu. Ak ste dôchodca, predložíte rozhodnutie o výške priznaného dôchodku  a bankový výpis.

Žiadosť:

Vyplňte nezáväznú žiadosť a dozviete sa či máte nárok na túto pôžičku. Zadané údaje smerujú priamo do Slovenskej požičovne a sú chránené. Hlavnú webstránku Slovenskej požičovne nájdete TU.

Slovenská požičovňa – najľahšia splátka
4.67 (93.33%) Celkom 39 hlas[ov]

 

Komentáre

Môžeš použiť aj tieto HTML značky :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

povinné

Prevádzkuje: EM Technologies s.r.o.
Portál spadá do kategórie affiliate.
Doporučuje pôžičky a úvery.
Váš porovnávač pôžičiek + recenzie